Firma SINGERTON działa na rynku muzycznym od 2001 roku. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie zarówno w produkcji podkładów muzycznych, nagłośnieniu imprez jak i nagraniach studyjnych. Jesteśmy pasjonatami na co dzień zajmującymi się muzyką. Każdy z nas uczy i gra na przynajmniej trzech instrumentach muzycznych. Aktywnie gramy w koncertującym zespole muzycznym. Ukończyliśmy studia muzyczne, doskonale orientujemy się w harmonii, budowie utworów, strukturze harmonicznej. Płynnie poruszamy się praktycznie we wszystkich tonacjach i skalach. Nie straszne nam są tzw. trudne kawałki. Lubimy wyzwania.

Stale inwestujemy w sprzęt, jesteśmy na bieżąco z nowościami i aktualnymi trendami. Jedyna rzecz jaka nas ogranicza to ilość miejsca w studiu jednak wiele osób nagrywających twierdzi, że jest w tym urok, że jest atmosfera, której brakuje w wielu studiach. Pomagamy nagrać materiał tak, by brzmiał najbardziej optymalnie. Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów.

W naszym studiu zrealizujesz praktycznie każdy projekt muzyczny. Nagrywamy solistów (również operowych), duety, zespoły muzyczne, małe formy orkiestrowe, chóry. Przy współpracy lektorów tworzymy audiobooki, przewodniki audio oraz dubbingi do filmów. Tworzymy podkłady muzyczne do już istniejących utworów, covery jak również aranżacje nowych autorskich piosenek. Nasze studio może bez większych przeszkód "przyjechać do Ciebie" jeśli masz zespół, i chciałbyś aby nagranie odbyło się w Twoich warunkach akustycznych. Oferta nagrań "live" dotyczy szczególnie chórów, małych i dużych orkiestr symfonicznych czy innych dużych form zespołowych.

Zajmujemy się reżyserią dźwięku, jesteśmy producentami muzycznymi. Umożliwiamy zrealizowanie projektu muzycznego od "A" do "Z" w obrębie jednego studia i jednej grupy specjalistów. Wykorzystujemy najnowsze technologie rejestracji i obróbki dźwięku. Umożliwiamy wydanie płyty w małych jak i w dużych nakładach.

Pozostaje nam życzyć Wam mile spędzonego czasu na naszych stronach. Zapraszamy do współpracy.


Copyright by SINGERTON 2001 - 2023. All Rights Reserved.